محتوا پادشاه است...

پادشاهی کنید.

چرا اینستاگرام مهم است؟

 

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرمخاطب و محبوب در بین کاربران فضای مجازی به شمار می رود. این شبکه با قابلیت ها و امکانات بروز خود توانسته نظر بسیاری از کسب و کار ها را برای بازاریابی اینترنتی، به خود جلب کند.

اینستاگرام در سطح دنیا کاربران بسیاری دارد و تقریباً یکی از مهم‌ترین و محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که امکان تعامل افراد را به شکلی سریع‌تر و موثرتر فراهم آورده است. تقریبا ۴۴% افرادی که از اینستاگرام استفاده میکنند اصلی ترین دلیل خود در استفاده از این شبکه اجتماعی را جستجو کردن برند و محصولات برتر اعلام کرده اند.

اینستاگرام برای بسیاری از صاحبان کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است چون بسیاری از صاحبان مشاغل به بازاریابی در شبکه های اجتماعی اعتقاد دارند زیرا کسانی که از اهمیت و تاثیر گذاری این شبکه در بازاریابی شبکه های اجتماعی اطلاعات کافی و مفید داشته باشند میدانند که فعالیت در این شبکه همانند ویترینی است که کسب و کار آنها را در فضای آنلاین که روزانه کاربران زیادی در آن فعال هستند، از کار و فعالیت آنها باخبر و آگاه میشوند.

خواسته یا نخواسته چه شما به فعالیت در اینستاگرام علاقه داشته باشید یا نه این رقیبان شما هستند که با فعالیت در اینستاگرام، در بین کاربران محبوبیت و شهرت پیدا میکنند و به خوبی از این فرصت پیش آمده در بازاریابی اینترنتی استفاده میکنند.

چرامدیریت حرفه ای؟

بدون شک از دست دادن این شبکه اجتماعی که امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است، باعث از بین رفتن بخش بزرگی از بازاریابی کسب و کار شما میشود. در عصر کنونی نمیتوان فقط به راه اندازی یک فروشگاه و فروش حضوری به کسب سود فکر کرد زیرا ممکن است کسب و کار به سمت انزال برود راهکار ساده این است که باید شما هم با این موج همراه شوید و از بازار یابی اینترنتی غافل نشوید زیرا همراه بودن و همگام شدن با این شبکه شمارا به پیشرفت و موفقیت سوق میدهد.

 اینکه هر کسب و کاری تا چه حدی میتواند از این ابزار برای معرفی خود به مخاطب استفاده کند به صاحبان کسب و کار بر می گردد  که چگونه میتوانند با با مدیریت حرفه ای در اینستاگرام با حفظ مشتری های قبلی خود طیف گسترده ای از مشتری و مخاطبین جدید را به خود جذب کند که امروزه برای بهتر دیده شدن و پیشرفت روزافزون در مقابل رقبا افراد به ربات اینستاگرام روی می آورند تا با جذب مخاطبین فعال ، واقعی و هدفمند در اینستاگرام شناخته شوند و به محبوبیت برسند.

ما در کنار شما هستیم تا رویایتان را محقق سازیم...

اینشو مارکت افتخار دارد با توجه به اینکه در حوزه بیمه بصورت تخصصی فعالیت می نماید با تولید محتوای اختصاصی وکاربردی بتواند در گسترش فرهنگ بیمه و در راستای جذب مخاطبان عزیز در کنار کسب وکار بیمه ای شما باشد.

این یک فرصت طلایی است

میلیون ها نفر در سراسر دنیا بعد از طراحی سایت خود  استفاده از پلتفرم اینستاگرام را در اولویت کاری خود قرار داده اند تا بتوانند از طریق آن مشتریان بیشتری به دست آورده و به توسعه کسب و کار خود کمک کنند. شما چه کاری را تابحال انجام داده اید…

مدیریت پیج خود را به ما بسپارید...

گرافیک حرفه ای

استفاده از گرافیک شخصی در پیج شما

 

مدیریت تخصصی

کنترل،آنالیز وبهینه سازی حرفه ای

 

نرخ تبدیل بالا

جذب فالور هدفمند با راهکارهای تخصصی

 

Choose Your PLAN

ما با ایده های ناب در کنار شما هستیم…

برخی از خدمات ما

قالب حرفه ای

طراحی قالب حرفه ای برای زیبا سازی وانحصاری کردن مطالب شما به همراه جلوگیری از کپی شدن محتوای تولید شده

تولید محتوای اختصاصی

ما به صورت تخصصی وبا مشاوره با شما محصولات وخدمات شما را به صورت تخصصی معرفی ومحتوای آن را تولید خواهیم کرد.

برگزاری چالش ومسابقه

یکی از جذابترین وکارآمدترین راههای جذب فالور در اینستاگرام برگزاری چالش ومسابقه هایی است که به جذب مخاطبان هدف کمک خواهد کرد.

0
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم